Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuose„Nefinansinė“ motyvacija. Kaip tinkamai motyvuojant darbuotojus ir save didinti veiklos efektyvumą?

Lektoriai:
Img_0189 Aistė Mažeikienė

Organizacijų konsultantė, turinti 14 metų viešojo kalbėjimo patirtį (kaip lektorė, dėstytoja ir „galvų medžiotoja“), taip pat parašiusi... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Pagrindinės temos:
Motyvaciniai veiksniai. Kas motyvuoja skirtingus žmones?
Motyvacijos principai ir dėsniai. Esminės išvados, kas darbe motyvuoja vadovus ir ne vadovus. Užduotis: „Savo vietos“ ir „Susipažinimas: ko aš apie tave nežinojau…“; Užduotis: „Žurnalistinis tyrimas“: kas mane motyvuoja, o kas lemia entuziazmo nebuvimą?; F. Herzberg dviejų veiksnių motyvacijos teorija: Nuo ko priklauso darbuotojų motyvacija ir pasitenkinimas darbu? Testas; Praktinis taikymas – darbo praturtinimas ir išplėtimas.
Motyvaciją žlugdantys veiksniai. Organizacijų elgesio modifikacijos modelis (O.E. Mod.). Rekomendacijos poveikių planui; J.S. ADAMS socialinio teisingumo teorijos principai; Atvejai, kai atlyginimas ar / ir priedų sistema gali nemotyvuoti žmonių, o turėti atvirkštinį poveikį?
Motyvacijos principai – keli netiketi motyvacijos „eksperimentai“, sėkmės, nesėkmės ir išvados. Atvejo analizė: „Motyvatorių meniu“; „Fish“ („Žuvies“) filosofija – tai ilgalaikio mokymosi metodas, įkvepiantis mus jaustis žvaliais ir įsigilinusiais į darbą, kurį atliekame. Kuria naujovišką atsakingą darbo apilinką, kurioje žaisminga, dėmesinga ir patraukli nuotaika skatina energiją, entuaziazmą, didina darbo našumą ir kūrybingumą; Motyvacija per emocijas. Kokios emocijos dalyvauja asmeninių, komandos ir organizacijos motyvų suderinime? Motyvavimas sukeliant įvairias emocines būsenas: pyktį, džiaugsmą, pasitenkinimą, malonumą, frustraciją, nerimą… Baimė: kiek ji kelia ir kiek mažina motyvaciją?; Ugdomojo vadovavimo (angl. couching) taikymas kasdien ir tarpinių susitikimų (pavyzdžiui, asmeninio vystymo metinio pokalbio) metu.
Motyvavimas per pozityvų mąstymą ir pasitikėjimą savimi. Pasitikėjimas savimi: ar iš tikrųjų lengviau motyvuoti darbui nepasitikinčius savimi žmones? Kaip padrąsinti save ir kitus daryti kažką nauja? Užduotis: „Savęs motyvavimas per savo „idealą“. Proaktyvus požiūris – pasirinkimas būti efektyvesniu. Pozityvios nuostatos ir pozityvūs vertinimai. Praktinė užduotis. Ydingų nuostatų testas (papildomai).
Vadovo – motyvatoriaus vaidmuo – nuo darbuotojo įvedimo į organizaciją iki atsisveikinimo. Kada patarti ir nurodyti tobulėjimo sritis? Kaip pabrėžti darbo atlikimą, o ne kritikuoti asmenybę? Kaip būti pozityviam ir entuziastingam? Kaip būti objektyviam? Kaip žinoti, kas jūsų pavaldinius motyvuoja stipriausiai? Kaip tinkamai reaguoti į prieštaravimus ir nepasitenkinimus?
Pozityvus ir motyvuojantis klimatas – Jūsų įmonėje. 10 žingsnių, kurie padėtų užtikrinti tokią atmosferą, kai žmonės dirba sunkiai ir produktyviai, nes to nori, ir yra tuo patenkinti. Kaip jį sukurti Jūsų komandoje?
Praktinė užduotis – veiksmų planas: ką atliksime grįžę po seminaro.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Supremus

Supremus


Tikslinės grupės aprašymas

Praktinė nauda seminaro dalyviui. Seminaro metu bus atsakyta į šiuos klausimus: Kokia motyvacijos dalis priklauso nuo darbuotojo ir kokia – nuo vadovo bei organizacijos? Ar įmanona atrasti bendrus motyvacinius principus visiems žmonėms? Kokie motyvaciniai veiksniai sukelia pasitenkinimą ar nepasitenkinimą darbu? Kokiais atvejais atlyginimas bei priedų sistema gali nemotyvuoti žmonių, o turėti atvirkštinį poveikį?

Mokymų sritysVadovavimas
ProfesijosVadovaujantiems
Data2017-04-25
Trukmė8 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
Kontaktai867061933
Kaina EUR (be PVM)120.00 EUR
Akcijos sąlygosTaikome nuolaidas, jei iš įstaigos/įmonės užsiregistruoja daugiau nei vienas asmuo
Nuorodawww.supremus.lt
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams