Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseVIDINIAI MOKYMAI: Aktualūs Darbo kodekso ir kitų teisės aktų pakeitimai ir jų praktinis taikymas

Mokymas įmonėms

Seminaro metu sužinosite

PROGRAMA
1. Aktualūs darbo kodekso pakeitimai, susieti su darbo tvarkos taisyklėmis, darbo sutartimis, jų registrais, darbuotojų darbo pažymėjimais, darbuotojų materialine atsakomybe, kasmetinėmis atostogomis ir kt.
2. Darbo tvarkos taisyklių, pareigybės aprašymų ir kt. teisės aktų, reglamentuojančių daro tvarką, darbo funkcijas, atsakomybę, darbo apmokėjimą ir t. t. struktūros ir turinio, reikalavimai.
3. Darbo sutartys. Kaip pasirinkti tinkamiausią darbo sutarties rūšį, įforminant darbo santykius: neterminuotos, terminuotos, trumpalaikės, nuotolinio darbo, sezoninės darbo sutarties ypatumai, šių sutarčių privalumai ir trūkumai. Papildomo darbo, nenumatyto darbo sutartyje, įforminimas: kaip įforminti darbo santykius, kai darbuotojas toje pačioje įstaigoje atlieka dviejų pareigybių funkcijas. Antraeilės pareigos, jų ypatumai, darbo santykių įforminimas, darbo laiko apskaita. Kaip sudaryti gerą darbo sutartį? Darbo sutarties turinys, sudarytų sutarčių turinio pakeitimai, papildymai. Darbo sutarčių pakeitimai įvedus eurą. Darbdavio atsakomybė už darbuotojo darbo sąlygų pabloginimą.
4. Konfidencialios (riboto naudojimo) informacijos saugojimo sutartys, jų sudarymo galimybės. Kaip užtikrinti informacijos konfidencialumą? Ar darbdavys gali reikalauti žalos atlyginimo, jeigu nesudarė konfidencialios informacijos saugojimo sutarties?
5. Visiškos materialinės atsakomybės sutartis, jos sudarymo galimybės. Individuali ir grupinė materialinė atsakomybė. Ar darbdavys gali reikalauti žalos atlyginimo, jeigu su darbuotoju nesudarė visiškos materialinės atsakomybės sutarties?
6. Nekonkuravimo susitarimai. Kada galima konkurencijos draudimo sutartis? Kaip susitarimą įforminti?
7. Kasmetinių ir papildomų atostogų suteikimas: rengti ar nerengti kasmetinių atostogų grafiką, kaip jį tvirtinti? Kasmetinių atostogų perkėlimas, atšaukimas iš kasmetinių atostogų, kasmetinių atostogų kompensavimo galimybės ir įforminimas. Kasmetinių atostogų suteikimas, kai darbuotojas toje pačioje įmonėje dirba pagal dvi sutartis. Papildomos atostogos, jų suteikimas.
8. Drausminės nuobaudos skyrimo tvarka ir įforminimas (skyrimo procedūra, privalomų dokumentų rūšys, turinys, įforminimas). Drausminės nuobaudos skyrimo terminas ir jos apskundimas.
9. Darbo sutarties nutraukimas (šalių susitarimu, terminui pasibaigus, darbuotojo pareiškimu, darbdavio iniciatyva, kai nėra darbuotojo kaltės, be įspėjimo), atleidimo procedūra, dokumentų rūšys, turinys, įforminimas.
10. Personalo dokumentų saugojimo terminai.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

UAB „Juridicum“

UAB „Juridicum“

Aukščiausios kokybės mokymai visoje Lietuvoje.


Tikslinės grupės aprašymas

Seminaras skirtas įstaigų vadovams, jų pavaduotojams, darbuotojams, tiesiogiai atsakingiems už darbo sutarčių ir kitų personalo dokumentų rengimą, įforminimą, darbuotojų asmens bylų sudarymą, tvarkymą ir apskaitą.

Mokymų sritysPersonalas, Administravimas, Sekretoriavimas, Personalo valdymas, Dokumentų ruošimas
ProfesijosAdministracijos vadovams, Administratorėms
Data2016-02-24
Trukmė6 akademinės valandos
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
KontaktaiĮ visus Jūsų iškilusius klausimus atsakysime tel. nr. 85 2032953
Kaina EUR (be PVM)Kaina derinama individualiai
Akcijos sąlygosProgramą galime koreguoti atsižvelgdami į Jūsų įmonės/įstaigos poreikius ir pageidavimus. Mokestis už mokymus derinamas individualiai ir priklauso nuo mokymų trukmės, dalyvių skaičiaus, mokymų vietos bei papildomų paslaugų pasirinkimo.
Nuorodahttp://juridicum.lt/
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams