Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseKŪRYBIŠKA PERSONALO UGDYMO POPIETĖ – KOMANDOS FORMAVIMAS PER BENDRUS TIKSLUS IR POREIKIUS

Mokymas įmonėms

Lektoriai:
Laima Laima Barbora

Esu Laima Barbora Pauliukėnė. Mėgautis tuo ką darau – verslas, kūrybinė veikla, dėstymas, santykiai – didžiausias mano tikslas. Devinti me... Daugiau »

Mini Irena Meškauskienė

Mano didžiausias gyvenimo džiaugsmas – pažinimo džiaugsmas plačiąja prasme. Turiu daugiau kaip penkiolikos metų vadovavimo įvairioms komando... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Jei Jūsų organizacija yra nuolat auganti, tobulėjanti ir Jūs jau išbandėte tradicinius personalo ugdymo metodus, kviečiame pažiūrėti į darbuotojų ugdymą kitu kampu.

Kiekvienas darbuotojas yra asmenybė, kuri geba pasiekti kokybiškų rezultatų darbe pritaikydama savo konkrečias charakterio savybes. Net ir būdami stipriai motyvuoti, darbuotojai suvieniję jėgas geba daugiau siekdami organizacijos numatytų tikslų. Suvokti, kokios yra stipriausios ir silpniausios Jūsų personalo savybės galima pasitelkus kūrybą ir menines priemones. Pastarosios gali suteikti labai daug naudingos informacijos detaliau analizuojant kiekvieną darbuotoją individualiai ir tuo pačiu visą komandą kartu.

Kaip tai vyksta?
Pabandykime kartu! Kviečiame Jus praktiškai išbandyti fraktalinį piešimą. Įgarsintume aktualią temą (jei tema neišryškinta – iki piešimo grupėje išsigryniname aktualiausią temą bendromis priemonėmis. Tuomet užsiėmimas užtrunka 1-2 val. ilgiau) ir pieštume individualius fraktalus ( apie 1,5 val.). Kol vyktų spalvinimas, bendrai diskusijai pristatytume keletą psichologinių temų rūpimais klausimai – tai būtų ne paskaita, o tiesiog pasidalinimas įžvalgomis ir patirtimi. Taip pat, priklausomai nuo atmosferos ir situacijos, įterptume kūno terapijos pratimų savęs pažinimui dar kitu kampu. Likęs laikas būtų skirtas fraktalų ir iš jų išplaukiančių įžvalgų aptarimui pagal fraktalinę metodiką.

Sprendžiama problema:
Komanda žino savo konkretų poreikį ir nori jį spręsti (Kas šią akimirką aktualiausia? Stringa veiklos? Atsiranda naujovių ir reikia susitvarkyti su pokyčiais? Norite sustiprinti komandinius ryšius ir artimiau pažinti vienas kitą? O gal tiesiog atšvęsti ir pasidžiaugti puikiais rezultatais?).

Ką gaunate?
Kitu kampu ir kitu požiūriu prasprendžiamas rūpimas klausimas ir prieinama bendrų išvadų ir sutariami veiksmai (elgesys) ateičiai.

Renginio trukmė: 4 – 6 val.

Dalyvių skaičius: iki 20.

Kaina: priklauso nuo sutartos trukmės ir dalyvių skaičiaus.

Renginio vieta: pas mus svečiuose (Vilniuje) arba vieta galite pasirūpinti Jūs.

Dėl išsamesnės informacijos susisiekite:
+370 655 31600
egle@jugum.lt
www.jugum.lt

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

UAB JUGUM

UAB JUGUM


Tikslinės grupės aprašymas

Skirta: personalo skyriui, vadovams, padalinių vadovams, besidomintiems saviugda.

Mokymų sritysKita, Personalas, Pramogos ir laisvalaikis, Vadovavimas organizacijai, Žmogiškieji ištekliai, Personalo valdymas, Vadovavimas žmonėms, Vadovavimas, Komandinis darbas, Studentams, Suaugusiųjų mokymas
ProfesijosVadovams, Teisininkams, Gydytojams, Dėstytojams, Įvaizdžio konsultantams, Socialiniams darbuotojams, Kokybės kontrolieriams, Pardavėjams, Psichoterapeutams, Sandėlio vadybininkams, Spaustuvininkams, Statybininkams, Vaistininkams, Vertėjams, Viešbučio tarnautojams, Administracijos vadovams, Biuro administratoriams, Prekybos agentams, Asmenybės treneriams, Asistentams, Bibliotekininkams, Brokeriams, Stomatologams, Šeimos konsultantams, Interjero dizaineriams, Klientų aptarnavimo specialistams, Mokytojams, Paskolų vadybininkams, Produktų vadovams, Produktų vadybininkams, Psichologams, Psichiatrams, Restauratoriams, Rizikos analitikams, Slaugams, Specialistams, Sporto treneriams, Stilistams, Visažistams, Valstybės tarnautojams, Turto vertintojams, Vadybininkams, Žalų vadybininkams, Žalos vertintojams, SVV įmonių atstovams, Personalo vadovams, Maketuotojams, WEB dizaineriams, WEB programuotojams, Visiems, Vadovaujantiems, Ūkininkams, Medicinos personalui, Užsienio kalbų dėstytojams, Gamybininkams, Administratorėms, Pedagogams, Pardavimo vadybininkams, Tėvams, Rinkodaros specialistams, Vairuotojams, Suaugusiesiems, Verslininkams, Kultūros vadybininkams, Treideriams, Valiutos prekiautojams
PradžiaDerinama pagal poreikį
PabaigaDerinama pagal poreikį
Šalis, MiestasLietuva, Vilnius
AdresasGoštauto g. 4-86, Vilnius
Kaina EUR (be PVM)Kaina derinama individualiai
Nuorodawww.jugum.lt
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams