Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuose„Naujasis darbo kodeksas: aktualūs pakeitimai ir jų praktinis taikymas nuo š. m. liepos 1 d.“

Lektoriai:
Mini Inga Pališkienė

Ji daugiau kaip 10 metų specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės ir nesąžiningos konkurencijos srityse. Advokatė nuolat dalyvauja įvairios... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Nuo 2017 m. liepos 1 d. įsigalioja Seimo priimtas naujasis Darbo kodeksas, kuris numato nemažai galimybių darbdaviams efektyviau ir lanksčiau organizuoti darbo santykius.
Darbo kodekse liberalizuotas terminuotų darbo sutarčių sudarymas, numatomos naujos darbo sutarčių rūšys, keičiama darbo sutarčių sudarymo tvarka, palengvinamas atleidimas iš darbo, sumažinamos išeitinės išmokos darbuotojams. Tačiau greta šių naujovių, atsiranda nemažai naujų reikalavimų, susijusių su tam tikrų darbo norminių aktų priėmimu darbovietėje, kurie reikalaus iš darbdavių atlikti tam tikrus pasiruošimo naujajam Darbo kodeksui veiksmus. Mokymuose bus kalbama apie tai, kaip taikyti naująjį Darbo kodeksą ir kaip sėkmingai jį įgyvendinti.
Kviečiame į 6 akad. val. mokymus „Naujasis darbo kodeksas: aktualūs pakeitimai ir jų praktinis taikymas nuo š. m. liepos 1 d.“, kurių metu bus kalbama apie tai, kaip sėkmingai jį įgyvendinti.

Kalba

Lietuvių


Mokymų sritysPersonalas, Administravimas
ProfesijosVisiems
Data2017-09-21
Trukmė6 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Klaipėda
AdresasViešbutis „Green Park Hotel Klaipeda“, Minijos g. 119, Klaipėda
Kontaktai8 671 72779 Olivija
Kaina EUR (be PVM)75.00 EUR
Nuorodahttp://www.ziniucentras.lt/events/naujasis-darbo-kodeksas-aktualus-pakeitimai-ir-ju-praktinis-taikymas-nuo-s-m-liepos-1-d-3/
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams