Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuose„Naujasis Darbo kodeksas: aktualūs reikalavimai ir jo praktinis taikymas nuo 2017 m. liepos 1 d." Šiauliuose

Lektoriai:
Mini Virginija Chreptavičienė

Seminaro metu sužinosite

Naujasis Darbo kodeksas darbdaviui pateikė daug naujų reikalavimų ir galimybių. Įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui reikės koreguoti anksčiau įdarbintų darbuotojų darbo sutartis, keisti lokalius teisės aktus. Kils klausimų, kurią informaciją keisti esamose darbo sutartyse ir kaip? Priimdamas darbuotoją į darbą, darbdavys galės pasirinkti ir naujos darbo sutarties rūšį. Kils klausimų, kuri iš jų tinkamiausia ir kodėl? Kokios būtinos darbo sutarties sąlygos ir galimi papildomi susitarimai? Kokie galimi susitarimai su darbuotojais dėl ne viso darbo laiko, papildomo darbo, kuris neaptartas pagrindinėje darbo sutartyje? Kokie galimi darbuotojų atleidimo iš darbo pagrindai? Kokio dydžio ir kokiais atvejais mokėti išeitines išmokas? Kaip reguliuoti darbo ir poilsio laiką, skirti drausminę nuobaudą, įpareigoti atlyginti darbdaviui padarytą žalą, kaip įforminti susitarimų faktus ir kt.

Kviečiame į 6 akademinių valandų mokymus, kurių metu Vilniaus Gedimino technikos universiteto profesorė, 23 metus vedanti mokymus darbo teisės klausimais, atsakys ne tik į paminėtus, bet ir kitus Jums rūpimus klausimus.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

UAB „Juridicum“

UAB „Juridicum“

Aukščiausios kokybės mokymai visoje Lietuvoje.


Data2017-10-11
Trukmė6 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Šiauliai
Kontaktai868017711; greta@juridicum.lt
Kaina EUR (be PVM)95.00 EUR
Akcijos kaina75.00 EUR
Akcijos sąlygosDalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios organizacijos, antram ir kitiems dalyviams taikoma papildoma 10 Eur nuolaida seminaro kainai.
Nuorodahttp://juridicum.lt/naujasis-darbo-kodeksas-ir-personalo-dokumentai-praktinis-taikymas-nuo-2017-liepos-1-d/
Failasjuridicum-logo-300x65.jpg
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams