Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseInternetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“

Seminaro metu sužinosite

KURSŲ PROGRAMA

1. Apskaitos dokumentų parengimas.
Šioje dalyje susipažinsite su „Excel“ programos pradmenimis: kaip sukurti, atidaryti, atspausdinti ir išsaugoti darbo knygą; kaip sukurti lenteles, formatuoti langelius bei skaičius, tekstą ir datas; sužinosite apie šablonus, adresavimo ir formulių pagrindus, sąlyginį formatavimą bei vaizdo nuostatas.

2. Duomenų įvedimą spartinančios galimybės.
Šioje dalyje praplėsite „Excel“ programos pagrindus: spartus datų ir skaičių įvedimas; duomenų kopijavimas, dubliavimas; automatinis langelių pildymas ir numeravimas; duomenų patvirtinimas, reikšmių parinkimas iš sąrašų; lentelės apsauga, langelių spalvinimas.

3. Duomenų rūšiavimas, filtravimas, analizė.
Šioje dalyje išmoksite rūšiuoti duomenis pagal vieną ir kelis požymius; juos filtruoti, struktūrizuoti ir grupuoti; paskaičiuoti tarpines sumas, parengti suvestines lenteles bei diagramas.

4. Buhalterijoje dažniausiai naudojamos formulės.
Sužinosite kaip efektyviai buhalterijos darbe panaudoti įvairias funkcijas bei jų parinkimo logika: matematines, teksto, datų, laiko, statistines ir finansines funkcijas bei įvairių funkcijų kombinacijas.

5. Darbo užmokesčio apskaitos dokumentų ir žiniaraščių rengimas bei naudojimas.
Kaip greitai ir efektyviai parengti darbuotojų sąrašą, darbo grafiką, darbo laiko ir darbo užmokesčio apskaitos žiniaraščius bei atsiskaitymo lapelius.

Kiekvienas internetinių kursų dalyvis gauna:
• prisijungimą prie mokymų modulio;
• mokomąją medžiagą, kurią galės atsispausdinti, prisijungęs prie kursų.

Tik viena savaitė po pusdienį kasdien – ir Jūs neatsitraukdami iš darbo vietos lengvai įgysite ne tik tvirtus šios programos pagrindus, bet ir reikiamus praktinius įgūdžius.

Pritaikyti kursuose įgytas žinias tvarkant įvairių barų apskaitą Jums padės darbo priemonė „EXCEL BUHALTERIUI. Visa buhalterija nuo A iki Z“ kartu su parengtais registrais internete

Mokate naudotis skaičiuotuvu? „Excel“ programa – tokia pat nepakeičiama priemonė kiekvienam buhalteriui. Tik efektyvesnė!

Šiais laikais sunkiai rastume buhalterį, kuris vienaip ar kitaip nebūtų susidūręs su „Excel“ programa ir jos visiškai nenaudotų buhalterijoje. Juk „Excel“ programa ypatinga tuo, kad padeda skaičiuoti, kaupti bei apdoroti įvairiausius duomenis. Tik ne kiekvienas buhalteris išmano visas „Excel“ programos galimybes, kurias galėtų naudingai pritaikyti savo darbe. Akivaizdu, kad šios programos žinių poreikis yra nemenkas – tai įrodė didžiulė paklausa „Pačiolio“ bendrovės išleistai darbo priemonei „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ bei internetiniams kursams „Excel buhalteriams pagrindai“.

Tai nestebina, žinant, kad ši programa labai palengvina ir pagreitina daug laiko reikalaujančius ir nemaloniausius buhalterio darbus. „Excel“ programos svarbą buhalterijos darbui ir aptarsime šiame straipsnyje

EXCEL BUHALTERIAMS internetiniai kursai

Kaina – 50 €

Internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“ + Darbo priemonė „EXCEL buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ – 165,60 €

Daugiau informacijos ­- tel. (8 5) 2700-636, kursai@paciolis.lt.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Norite palengvinti savo darbą ir sutaupyti šimtus valandų Jūsų laiko? „Excel“ programa leis Jums tai padaryti! Ji – nepakeičiama priemonė kiekvienam buhalteriui!

Įgyti tvirtus šios PROGRAMOS PAGRINDUS ir reikiamus praktinius ĮGŪDŽIUS JUMS padės
Internetiniai kursai „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“

Tai savarankiško praktinio mokymosi kursas, skirtas buhalterijos darbuotojams, kurie pageidauja išmokti taikyti „Excel“galimybės darbe.

Šių kursų privalumas – kiekvienas kursų dalyvis gali laisvai pasirinkti jam tinkantį mokymosi grafiką ir vietą.

Internetinį kursą „EXCEL BUHALTERIAMS PAGRINDAI“ dalyvis mokosi naudodamasis interneto svetainėje pateikiamu mokymų moduliu, metodine medžiaga ir konsultuodamasis su dėstytojais el. paštu.

Kursai skirti:
• ketinantiems pradėti dirbti su „Excel“;
• jau dirbantiems su „Excel“ ir norintiems išmokti taikyti „Excel“galimybės buhalterijos darbe,
• darbo priemonės „Excel buhalteriui. Visa buhalterija nuo A iki Z“ skaitytojams, norintiems patobulinti savo praktinius įgūdžius.

Mokymų sritysFinansai, Administravimas, Apskaitos kursai, Bankininkystė, Investavimas, Auditas, Finansinė atskaitomybė
ProfesijosBuhalteriams, Biuro administratoriams, Analitikams, Auditorių padėjėjams, Asistentams, Administratorėms
PradžiaDerinama pagal poreikį
PabaigaDerinama pagal poreikį
Trukmė8 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
KontaktaiDėl kursų registracijos kreiptis telefonu 85 2101259, 861266762
Kaina EUR (be PVM)108.00 EUR
Nuorodahttp://www.paciolis.lt/lt/el_parduotuve?Products_category_id=3&Products_item_id=88
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams