Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseNaujasis asmens duomenų apsaugos reglamentas ir rinkodara

Lektoriai:
Mini Laura Beinorienė

Advokatė Laura Beinorienė, Advokatės L. Beinorienės kontora. Praktikuojanti nuo 1999 m. verslo teisės srityje, turinti 3 metus darbo patirties ES... Daugiau »

Mini Deiminta Noreikienė

Rinkodaros planavimo specialistė Pirmoji Lietuvoje SOSTAC® sertifikuota rinkodaros planavimo specialistė. Daugiau nei 10 metų verslo valdymo ir r... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Seminaro temos

13– 14.30 val. Įvadas. Kaip keičiasi rinkodaros komunikacija. Pirkėjo kelias ir „pardavimų piltuvėlis“ TAKAS. Pagrindiniai asmens duomenų apsaugos principai ir susijusios LR reklamos įstatymo nuostatos. Kokios pasekmės pažeidus šias pareigas? Kas yra asmens duomenys, jų rūšys, rinkimas ir tvarkymas skirtingais tikslais. Asmens sutikimas tvarkyti duomenis: Vaidmuo, kriterijai, kokioje situacijoje koks sutikimas yra būtinas; Asmens duomenis valdančio asmens (įmonės) pareigos – formaliosios (turėti pasitvirtinus procedūras) ir praktinės (koks rinkimas ir naudojimas leidžiamas). Asmens teisės tvarkyti savo duomenis: susipažinti ir gauti savo duomenų kopiją, teisė ištaisyti savo duomenis, teisė prieštarauti, teisė į duomenų perkėlimą, teisė būti pamirštam – ar nusipirkęs degtukų dėžutę, galiu reikalauti milijoninės kompensacijos?

14.45– 16.00 val. Asmens duomenys tiesioginėje rinkodaroje: Tiesioginė rinkodara esamiems klientams: ką daryti su turimais kontaktais? Teisėtas interesas kaip pagrindas tiesioginei rinkodarai; Profiliavimas, segmentavimas ir personalizacija. Kaip tinkamai išnaudoti skirtingas rinkodaros komunikacijos priemones prekių ženklo tikslams pasiekti? Tradicinės reklamos priemonės, interneto svetainės kontaktų formos, slapukai, remarketingas, tinkalaščiai, žaidimai, virusinis turinys, el.laiškai, telemarketingas, Facebook, Linkedin, pirkimas el. parduotuvėje, referral, affiliate modeliai, trečiųjų šalių reklama asmens duomenų apsaugos ir „pardavimų piltuvėlio“ TAKAS kontekste.

16.00 – 16.30 val. Žingsnis po žingsnio: nuo ko pradėti ir kokius dokumentus parengti, kad tinkamai pasirengtumėte GDPR galiojimui ir neprarastumėte galimybės kontaktuoti su savo klientais bei pritraukti naujų. Kaip privalo pasiruošti duomenų valdytojas:
• dokumentai, kuriuos privalote turėti,
• supratimas ir skaidrumas,
• atskaitomybė ir atitiktis praktikoje,
• poveikio vertinimas ir auditas,
• duomenų apsaugos pareigūnas,
• pranešimas apie saugumo pažeidimą.

Seminaro trukmė: 13.00-16.30
Kiekvienas seminaro dalyvis gauna išsamią seminaro metodinę medžiagą ir seminaro dalyvio pažymėjimą.
Apmokėjimas pavedimu į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atsiskaitomąją sąskaitą Nr.LT197044060000308798, AB SEB bankas, kodas–70440. Įmonės kodas 110067639, PVM m.k. LT100676314.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Šis seminaras skirtas tiems, kurie nenori pažeisti įstatymų, tačiau siekia ir toliau naudoti klientų duomenis rinkodarai, turi tikslą auginti klientų duomenų bazę, segmentuoti bei teikti personalizuotus pasiūlymus internete ir ne tik. Susipažinsime ir su ES komisijos darbo grupės patvirtintomis Automatizuotų atskirų sprendimų priėmimo ir profiliavimo gairėmis, kurios numato papildomus reikalavimus renkant informaciją apie klientų asmens duomenis ir savybes

Mokymų sritysKita, Reklama, Rinkodara, Media (TV), Media (radijas), Media (mobilūs aparatai), E-komercija, Išorinė komunikacija, Renginių organizavimas
Data2018-05-10
Trukmė5 akad. val
Šalis, MiestasLietuva, Vilnius
AdresasT. Kosciuškos g. 30, Vilnius
Kontaktaiverslomokymai@cci.lt, tel. (8-5) 233 57 58 arba mob.tel. 8 682 17056
Kaina EUR (be PVM)85.00 EUR
Akcijos kaina75.00 EUR
Akcijos sąlygosUžsiregistravus ir sumokėjus iki gegužės 3 d. taikoma nuolaida - 75 Eur. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariams taikomos papildomos nuolaidos.
Nuorodahttp://www.cci.lt/produktas/naujasis-asmens-duomenu-apsaugos-reglamentas-ir-rinkodara/
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams