Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseĮMONĖS EKONOMIKOS KURSAI

Lektoriai:
Vainiene Rūta Vainienė

UAB Dorevi lektorė Rūta Vainienė. Ekonomistė, „Ekonomikos terminų žodyno“, daugiau nei tūkstančio straipsnių ir pranešimų autorė. Šiu... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Kursų programa
1. Apie apskaitą ne buhalteriams. Dvejybinis įrašas, kaupimo principas, sąskaitų planas, apskaitos politika. Finansinės ataskaitos – PNA, balansas, PSA. Ką pasako ir ką slepia, kokie sąryšiai yra svarbūs, kokios naujovės.
Sužinosite bazinę informaciją apie tai, kaip įmonėje fiksuojamos įvykusios ūkinės komercinės operacijos, kokią informaciją galima gauti iš finansinių ataskaitų, kaip suprasti pinigų srautų ataskaitą. Nuo 2016 metų galioja naujos finansinių ataskaitų formos – sužinosite svarbiausius pakeitimus.

2. Finansiniai rodikliai: pelningumo, likvidumo, mokumo, turto panaudojimo efektyvumo ir akcijų vertinimo.
Sužinosite rodiklių skaičiavimo ypatumus, jų naudą ir apribojimus, interpretavimo pavyzdžius.

3. Vadybos apskaita: išlaidų tipai: pastoviosios ir kintamosios, tiesioginės ir netiesioginės. Mišriosios sąnaudos ir jų atskyrimas. Lūžio taško skaičiavimai. Savikaina ir veiklos sąnaudos. Veiklos sverto sąvoka, veiklos sverto laipsnis.
Sužinosite, kokia informacija apie skirtingą išlaidų elgseną yra aktuali įmonės valdymo, savikainos skaičiavimo tikslais. Sužinosite, kaip ši informacija gali padėti „greitu būdu“ pasitikrinti įmonės ekonominę būklę.

4. Savikainos skaičiavimas tradiciniu ir veiklos būdu.
Sužinosite, kaip skaičiuoti įmonės pilnąją savikainą, kaip paskirstyti netiesiogines sąnaudas. Sužinosite veikla pagrįstos savikainos skaičiavimo ypatumus ir skirtumus nuo tradicinio pilnos savikainos skaičiavimo ir reikšmę kainodarai.

5. Investicijų vertinimas: investicijų grąža, atsipirkimo laikotarpis, GDV, IRR. Kaip apskaičiuoti WACC.
Sužinosite pagrindinius investicijų atsipirkimo vertinimo būdus, jų privalumus ir trūkumus. Bus pateikta informacija apie WACC skaičiavimui reikalingus informacijos šaltinius.

6. Biudžetai: sudarymo metodai, eiga, stebėsena.
Sužinosite biudžeto sudarymo ir stebėjimo alternatyvas, eigą, įžvalgas, pagrindines klaidas.

7. Kiti įmonės KPI.
Sužinosite svarbiausius nefinansinius įmonės veiklos efektyvumo vertinimo rodiklius: rinkodara, personalas, IT, klientai. Bus pateikti specifinių rodiklių gamyboje, prekyboje, paslaugose pavyzdžiai.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Dorevi, UAB

Dorevi, UAB

SEMINARAI MOKYMAI KONSULTACIJOS

http://www.dorevi.lt


Tikslinės grupės aprašymas

Glaustas ekonomikos kursas. Tinka įmonių vadovams, akcininkams, vadybininkams, specialistams neturintiems ekonominio išsilavinimo, tačiau norintiems suprasti vykstančius procesus

Mokymų sritysFinansai
ProfesijosBuhalteriams, Ekonomistams, Finansininkams, Vadybininkams, Finansininkų asistentams, Akcininkams, Verslo savininkams, Verslininkams
Pradžia2018-05-07
Pabaiga2018-06-04
Trukmė20 akademinių valandų
Šalis, MiestasLietuva, Vilnius
AdresasVilnius, Konstitucijos pr. 12, 329 auditorija
Kontaktai+37061585387
Kaina EUR (be PVM)200.00 EUR
Nuorodahttp://dorevi.lt/Mokymas/Ekonomikos-kursai#136
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams