Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseElektroninių dokumentų valdymas: Kaip sumažinti popierinių dokumentų apyvartą ir persikelti į elektroninių dokumentų valdymą? Nuo ko pradėti?

Lektoriai:
Mini Rasa Rockinienė

Nuo 2010 metų teikia teisines konsultacijas, veda seminarus ir nuotolinius mokymus dokumentų rengimo, elektroninių dokumentų valdymo, archyvavimo,... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Siekiant sumažinti popierinių dokumentų apyvartą, su jų rengimu ir saugojimu susijusias išlaidas įstaigos ir organizacijos skatinamos keistis elektroniniais dokumentais.

Įstaigos vadovas sprendžia, kokios informacinės technologijos naudojamos įstaigoje elektroniniams dokumentams valdyti, elektroninių dokumentų valdymo sistemai kurti ir palaikyti. Įstaigos privalo priimti elektroninius dokumentus ir užtikrinti jų išsaugojimą.

Elektroninių dokumentų valdymas biudžetinėse įstaigose privalo būti įgyvendintas iki 2020 m. Privačiam sektoriui rekomenduojama į šiuos procesus gilintis ir bendradarbiauti su valstybinėmis ir kitomis įstaigomis, keistis elektroniniais dokumentais siekiant efektyvumo ir lėšų švaistymo.

Tikslas – padėti kursų dalyviams įgyti teorinių ir praktinių žinių ir pritaikyti jas vykdant elektroninių dokumentų valdymo procesus: rengiant, registruojant, ruošiant dokumentacijos planą, atliekant dokumentų vertės ekspertizę-dokumentų atrinkimą naikinimui, tvarkant ilgai ir trumpai saugomas elektroninių dokumentų bylas, sudarant jų apskaitos dokumentus (apyrašus ir sąrašus), kokiu elektroniniu parašu pasirašyti vidaus dokumentus ir kokiu siunčiamus, ilgai ir nuolatos saugomus. Kaip valdyti elektroninius dokumentus neturint dokumentų valdymo sistemos, kaip tinkamai pasirinkti elektroninę dokumentų valdymo sistemą pagal teisės aktų reikalavimus.

PROGRAMA

1. Lietuvos teisės aktų reglamentavimas ir rekomendacijų taikymas popierinių dokumentų apyvartos mažinimui ir perėjimui prie elektroninių dokumentų.
(Analizuosime teisės aktus kurie nurodo , kaip saugoti skaitmenines kopijas, vaizdo, garso dokumentus, kaip atpažinti elektorninį dokumentą, kokie jo privalumai).
2. Vadovo atsakomybė, dokumentų valdymo procesų organizavimas, reglamentavimas ir įteisinimas įstaigoje.
(Kalbėsime apie dokumentacijos plano, registrų sąrašo pakeitimus ir sudarymą pereinanat prie elektroninių dokumentų, dokumentų valdymo tvarkos ar aprašo butinybę, jo parengimą tvritinimą).
3. Elektroninis parašas, funkcionalumas, galia, panaudojimas.
(Kalbėsime apie elektroninio dokumento sudedamąsias dalis, parašų tipus, jų privalomą naudojimą,galią ir privalumus).
4. Elektroninių dokumentų valdymo sistema. Kaip pasirinkti? Privalomos ir galimos elektroninių sistemų funkcijos, darbuotojų adaptacija ir apmokymas diegiant elektroninių dokumentų valdymą.
(Kalbėsime kaip dirbti su elektroniniais dokumentais kai įstaiga neturi ar dar tik ruošiasi diegti elektroninių dokumentų valdymo sistemą, kaip juos patikrinti, registruoti, saugoti. Kaip pasirinkti sistemą, kokie pagrindiniai sistemų privalumai, funkcijos, nauda, komunikavimas su kitomis sistemomis, darbuotojų adaptacija, pagrindiniai veiksmai, etapinis perėjimas iš popierinių dokumentų).
5. Elektroninių dokumentų registravimas ir valdymas. Užbaigtų bylų tvarkymas ir paieška. Elektroninių dokumentų saugojimas.
(Kaip vyksta paieška, registracija, procesų suvaldymas ir užduočių sekimas, kaip formuojamos bylos ir užbaigiamos bei saugomos, kaip vyskta naikinimas).
6.Bendradarbiavimas su valstybinėmis institucijomis siunčiant dokumentus per E pristatymas sistemą. Kodėl verta būt naudotoju?
(Sistemos paskirtis, nauda, pagrindinės funkcijos)

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

VšĮ „Pro partners“

VšĮ „Pro partners“

Konferencijų, seminarų, mokymų, renginių organizavimas.


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams