Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuosePRAKTINIAI DERYBŲ VEDIMO ĮRANKIAI

Lektoriai:
Vld_9941 Darius Rupšlaukis

UAB Dorevi lektorius Darius Rupšlaukis – pardavimų ir derybų treneris, ruošia komandas pardavimų planavimui ir vykdymui, bei padeda ruoštis de... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Praktinių derybų klaidos ir sėkmės faktoriai. Pasiruošimo deryboms planai. Tikslų formavimas. Kainos ir kitų derybų verčių skaičiavimai. Informacijos kanalai ir įtaka derybų tikslams. Derybų eigos planai. Pratimai.
Derybų vedimas. Derybų scenarijaus rengimas. Pagrindinės derybų stadijos ir metodai kiekvienam žingsniui. Asmeninių savybių ugdymo pratimai derybų efektyvumui. Emocijos ir logika. Emocijų valdymo metodai. Sudėtingos derybų aklavietės ir sprendimai. Praktinių situacijų sprendimas.
Oponento įtraukimas į derybas. Klausimų formulavimo metodai ir apklausų schemos. Įtikinamas kalbėjimas. Argumentavimo metodai. Atsakinėjimas į nepatogius klausimus. Pratimai ir grupinės užduotys.
Principingos derybos. 4 principai derybų abipusei pergalei derybose. Suvokimas, emocijos ir bendravimas. Interesai ir pozicijos. Derybų galimybės. Objektyvūs kriterijai ir jų panaudojimas. Praktinės situacijos.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Dorevi, UAB

Dorevi, UAB

SEMINARAI MOKYMAI KONSULTACIJOS

http://www.dorevi.lt


Tikslinės grupės aprašymas

Seminaras skirtas įvairių sričių pardavimų vadybininkams.

Įgyjami gebėjimai: Mokės naudotis pasirengimo deryboms instrumentais. Žinos pagrindines derybų vedimo taisykles. Mokės taikyti emocijų valdymo metodus. Gebės efektyviai valdyti oponentus derybų metu. Žinos esminius bendravimo psichologinius aspektus.

Dėstymo metodai: Grupinis darbas. Praktinės užduotys. Kūrybinės interaktyvios užduotys komandose. Situacijų analizė ir sprendimai.

Mokymų sritysPardavimų mokymai
ProfesijosPardavimo vadybininkams
Data2018-11-23
Trukmė8 akademinės valandos
Šalis, MiestasLietuva, Klaipėda
Adresasviešbučio Amberton konferencijų centras, Naujojo Uosto g. 1
Kontaktai+370 61585387
Kaina EUR (be PVM)120.00 EUR
Nuorodahttp://dorevi.lt/Mokymas/Praktiniai-derybu-vedimo-irankiai#284
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams