Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseEstetikos mentalitetas|Spalvų psichologija

Lektoriai:
Meniurasos_2 Rasa Veličkienė

Išsilavinimas 2008m. ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitetas, bakalauro kvalifikacinis laipsnis, Vadybos ir Verslo Administravimo programa, Rinkod... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Seminarų ciklas „Estetikos mentalitetas“ įgalins Jus panaudoti vizualius simbolius siekiant užsibrėžtų tikslų verslo bei asmeninėje aplinkoje. Tai - ne tik galimybė vizualiu simboliu pagalba perteikti norimą informaciją, bet ir tikslingai panaudojant simbolius iššaukti tikėtinas žmogaus fiziologines ar psichologines reakcijas.
Versle - tai gebėjimas tiksliai perteikti norimą informacinę žinutę vizualiomis priemonėmis, sukurti įmonės vertybes atitinkančią verslo atributiką, galimybė tiksliau pasiekti bei atpažinti potencialų vartotoją susiejant gaminamos produkcijos dizainą su psichologinėmis vartotojo savybėmis, geografine padėtimi bei amžiaus grupėmis. Šios informacijos panaudojimas aprangoje bei interjere, tai - pageidautinų asmeninių savybių, įvaizdžio, išorinės aplinkos bei siekiamos atmosferos tikslinis formavimas.

Spalva – tai gyvenimas. Be spalvų pasaulis būtų negyvas“.
(Johanas Ittenas)

Pirmoji seminaro ciklų dalis „SPALVŲ PSICHOLOGIJA“ skirta spalvos, kaip vieno iš vizualių emocinių simbolių analizei. Šiai temai skirtų seminarų bendra trukmė yra 24 akademinės valandos, suskirstytos į šešias atskiras dalis, kuriose pateikiama informacija suteiks Jums galimybę pilnai įvaldyti šią simbolių grupę. Tai puiki galimybė susipažinti su daugiadiscipline sistema, paremta spalvotyros, fizikos, psichologijos bei fiziologijos mokslo sričių moksliniais tyrimais bei studijomis. Seminarų metų apžvelgsime ne tik estetinio pateikimo galimybes, suprasime spalvinę dinamiką bei temperatūrą, bet ir aiškinsimės šio simbolio nešamos informacijos kodavimo sistemą, paremtą pilna spalvotyroje naudojama sistema, t.y. paties spalvinio tono, spalvinio tono savybių, grupavimo bei derinimo pagrindimu bei aiškia ir konstruktyvia psichologine interpretacija. Visi ankščiau įvardinti parametrai bus analizuojami trijose skirtingose sferose, t.y. verslo aplinkoje (vizuali reklama, įmonių vizuali atributika ir pan.), aprangoje bei interjero dizaine. Aptarsime spalvinių pasirinkimų paremtus, populiariausius psichologinius testus, skirtus žmogaus esamai psichologinei būsenai nustatyti. Taip pat peržvelgsime egzistuojančias psichologines teorijas pagal asmenines savybes priskiriančias atskirus asmenys ar asmenų grupes tam tikram spalviniam tonui.

Seminarai vedami dviem grupėms - trečiadieniais ir šeštadienias, todėl galite pasirinkti Jums patogų laiką arba lankyti tik Jus dominančias dalis.
(Rekomenduojame išklausyti visą kursą ir jį lankyti su viena pasirinkta grupe.)

Daugiau informacijos: http://aprangospsichologija.lt/lt/estetikos_mentalitetas_spalvu_psichologija

Bilietus galite įsigyti : https://tickets.paysera.com/lt/event/estetikos-mentalitetas-spalvu-psichologija

Kalba

Lietuvių


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams