Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuosePasirengimas griežtėjančiam mokesčių administravimui. Praktiniai patarimai buhalteriui

Lektoriai:
Mini Auditorius V. Jagminas

1993 m. baigė Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultetą. Šiuo metu – UAB „Pačiolio prekyba“ direktorius. Nuo 2000 m. bendrovėje „Pač... Daugiau »

Gd_ds39 Auditorius G. Deveikis

UAB „Pačiolis“ direktorius, auditorius nuo 1997 m., dirbęs VAS tvirtinančioje Standartų taryboje, buvęs Finansų ministerijos Apskaitos metod... Daugiau »

Og_ds39 Konsultantė-ekspertė Oksana Galin

mokesčių konsultantė nuo 2008 m., apskaitos paslaugų įmonės „Visos buhalterinės paslaugos“ direktorė.

Seminaro metu sužinosite

SEMINARO PROGRAMA

1. Mokesčių „amnestiją“ pakeis mokestiniai patikrinimai. Dažniausios mokesčių mokėtojų klaidos ir praktiniai patarimai, kaip jų išvengti. Mokesčių sumokėjimo atidėjimo galimybės.

2. Patikslintų mokesčių sumų registravimas apskaitoje. Dokumentavimo tvarka ir sumokėjimas. Mokesčių tikslinimo ir perskaičiavimo terminų pasikeitimas.

3. Kiekvienai įmonei būtinos vidaus tvarkos. Įstatymų keliami reikalavimai ir praktinis jų įgyvendinimas.

Kiekvienas seminaro dalyvis gaus atmintinių ir vidaus tvarkų komplektas patikimam mokesčių mokėtojui. Jame daugiau, kaip 30 šablonų, susijusių su akcininkų susirinkimo sušaukimu ir jų sprendimų įforminimu, darbo laiko apskaita ir darbo apmokėjimu, asmens duomenų apsauga, komandiruotėmis ir tarpusavio atsiskaitymais, kasos operacijomis, turto eksploatavimu, pakuočių ir pakuočių atliekų apskaita ir kitomis svarbiomis sritimis.

4. i.SAF posistemyje nustatytų neatitikimų analizė ir pasekmės mokesčių mokėtojui. Dažniausios neatitikimų priežastys.

5. Mokestinės rizikos, kylančios iš įmonės ir jos savininkų tarpusavio sandorių. Turto pardavimas ir nuoma, asmeninių poreikių tenkinimas, paskolų ir avansų suteikimas susijusiems asmenims. Paskelbtų dividendų anuliavimo, išmokėjimo turtu galimybės. Mokestinės šių operacijų pasekmės.

6. Mokestinių prievolių ypatumai vykdantiems elektroninę prekybą. Apmokestinimo tvarka ir tinkamas operacijų dokumentavimas. Kada būtina registruotis mokesčių mokėtoju kitoje šalyje?

7. VMI akiratyje – mokestinių nuostolių perkėlimas ir perdavimas. Reikalavimai, kuriuos būtina taikyti, siekiant išvengti mokestinės rizikos.

8. PVM ir pelno mokesčio įstatymų komentarų pasikeitimai ir naujausi VMI išaiškinimai. Pasikeitę reikalavimai dėl 0 proc. PVM tarifo taikymo pagrindimo.

9. Kiti buhalteriams aktualūs klausimai.
Atsakymai į seminaro dalyvių klausimus.

SEMINARO TRUKMĖ: 10.00–17.00 val.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Seminare lektoriai kalbės apie VMI dažniausiai tikrinamas sritis ir kur įmonės klysta. Tam, kad įmonės dar spėtų mokestinės „amnestijos“ laikotarpiu tam pasiruošti ir išvengtų baudų bei delspinigių. Bus nagrinėjamos mokestinės rizikos, susijusios su prekyba elektroninėje erdvėje, su sandoriais tarp įmonės ir jos vadovų bei savininkų, nuostolių perkėlimas, iSAF kryžminio sutikrinimo metu nustatomos problemos ir kitos. Be abejo, lektoriai apžvelgs ir naujausius mokesčių įstatymų bei komentarų pasikeitimus.

Mokymų sritysFinansai, Apskaitos kursai
ProfesijosVadovams, Buhalteriams, Auditoriams, Analitikams, Auditorių padėjėjams, Vadovaujantiems
Data2019-05-28
TrukmėSEMINARŲ TRUKMĖ – 6-7 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Šiauliai
Kontaktai(8 5) 270 0636
Kaina EUR (be PVM)128.00 EUR
Akcijos kaina117.00 EUR
Akcijos sąlygosnuolaida galioja iki gegužės 13 d.
Nuorodahttps://paciolis.lt/lt/el_parduotuve/cat/110/naujausi_mokesciu_istatymu_pakeitimai_ir_kiti_buhalteriams_aktualus_klausimai/323
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams