Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseApie Auditorija.lt


 

 

 

Auditorija.lt - nuo 2005 m. nuolat veikiantis, specializuotas mokymų, konferencijų, parodų, forumų, kontaktų mugių, inovacinių projektų, komandos formavimo, kūrybinių kolektyvinių dirbtuvių ir kitų renginių viešinimo portalas. Čia skelbiami pasiūlymai yra aktualūs tiek stambiam, vidutiniam, smulkiam verslui, viešajam sektoriui, tiek ir įvairaus lygmens bei profesijų biuro darbuotojams, privačiai dirbantiems specialistams (buhalteriams, architektams, teisininkams, gydytojams, programuotojams, kt.) bei versliam ir inovatyviam jaunimui. Čia taip skelbiami asmenybės tobulėjimo, šiuolaikinės psichologijos, aktyvaus laisvalaikio užsiėmimai darniai proto ir kūno veiklai, kas ypač aktualu dirbantiems komandinį, atsakingą ar stresinį darbą (šiaurietiškas ėjimas, joga ir pan. užsiėmimai).

Tai nėra akcijų, paskutinės minutės išpardavimų ar pigiausių pasiūlymų portalas, nors jame tikrai rasite ir pasiūlymų su nuolaidomis. Auditorija.lt orientuojasi į kokybę, profesionalumą, aktualumą.

 

Auditorija.lt paslaugos yra mokamos, tačiau mes remiame įdomias iniciatyvas ir nekomercinius socialinius projektus nemokamai juos viešindami mūsų lankytojams.


Auditorija.lt privalumai:

1.  Žinomumas: nuo 2005 metų užimame aukštas pozicijas Google paieškoje pagal daugelį Auditorija.lt segmento raktinių žodžių (detaliau - dalyje "Paslaugos"). Auditorija.lt lankytojai atėję iš Google paieškos, sudaro apie 82-90 proc. visų lankytojų;

2. Realus visuomenės informavimas ir tikslinės auditorijos pritraukimas į mokymus, konferencijas, parodas ar kt. renginius: greta gero randamumo Google paieškoje, siunčiame Auditorija.lt naujienlaiškį, kurį kiekvieną mėnesį gauna virš 35.000 prenumeratorių. Portale Auditorija.lt į mokymus ir kt. renginius tiesiogiai registruojasi didelių bendrovių, viešojo sektoriaus įstaigų, vidutinio ir smulkaus verslo kolektyvai, tiek ir individualiai dirbantys specialistai bei kiti norintys tobulėti asmenys (detaliau - dalyje "Paslaugos");

3. Kokybė ir patikimumas: portalo administratorius pasilieka teisę nepublikuoti skelbimų, keliančių įtarimų dėl paslaugų kokybės ir stengiasi pritraukti tik profesionalius mokymų ir kt.renginių organizatorius. Auditorija.lt bendradarbiauja su vartotojų teisių ir interesų gynimo portalu Nevartok.lt (kur galite pranešti, jei susidūrėte su nekokybiškomis paslaugomis ar apgaule). Rūpinamės turinio kokybe, todėl nuo pat veiklos pradžios negavome nei vieno blogo atsiliepimo, kad Auditorija.lt skelbiama informacija yra klaidinanti, o mokymai ar kiti renginiai - nekokybiški.

 

>> Toliau - Auditorija.lt paslaugos ir kainos (spauskite čia).

 

Turite klausimų? Skambinkite mums tel. +370-699-54770, arba parašykite į info |@|  auditorija.lt.

Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams