Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseDarbo kodekso pakeitimai ir praktinio taikymo aktualijos nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d.

Nuotolinis mokymas

Lektoriai:
Mini Virginija Chreptavičienė

Dr. Virginija Chreptavičienė baigė Kauno technologijos universitetą, kuriame ir apginė socialinių mokslų daktaro disertaciją. Nuo 1990–2013 ... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

PROGRAMA

1. Darbo kodekso pakeitimų aktualijos.
2. Darbuotojų priėmimo į darbą dokumentų rūšys: kaip nepažeisti asmens duomenų apsaugos.
3. Darbo sutartys. Kaip pasirinkti tinkamiausią darbo sutarties rūšį įforminant darbo santykius, kad nepabloginti darbdavio situacijos. Darbo sutarčių rūšių ypatumai.
4. Darbo sutarties rengimas. Kaip sudaryti tobulą darbo sutartį, kokias sąlygas ir kaip jas suformuluoti darbo sutartyje, kad jos užtikrintų darbdavio interesus, ir kartu, kilus ginčui, galiotų ir nebūtų pripažintos kaip prieštaraujančios imperatyvioms darbo įstatymų nuostatoms. Darbo sutarties turinys: būtinos ir vertingos papildomos sąlygos; vertingi darbdavio ir darbuotojo įsipareigojimai. Susitarimai, kurie pablogina darbuotojo darbo sąlygas. Susitarimo dėl papildomo darbo įforminimas; Papildomo darbo sujungimo ir sugretinimo atvejai. Susitarimų dėl išbandymo, dėl mokymo išlaidų atlyginimo, dėl nekonkuravimo, darbuotojo įsipareigojimų dėl konfidencialios informacijos saugojimo, perduotų darbo priemonių tik darbo tikslams naudojimo ir jų saugojimo ir kt. įforminimas. Dažniausiai darbo sutartyse pasitaikančių (turinio) klaidų aptarimas.
5. Sudarytų darbo sutarčių turinio pakeitimo, papildymo įforminimo tvarka.
6. Darbo laikas ir jo apskaita. Darbo laiko norma. Sutrumpinta darbo laiko norma. Maksimaliojo darbo laiko reikalavimai Darbo laiko apskaita
7. Kasmetinių atostogų (minimalių ir pailgintų) suteikimo, perkėlimo, pratęsimo, kompensavimo tvarka. Atostogų grafikas, jo privalumai. Patvirtinto atostogų grafiko keitimo galimybės.
8. Papildomų, nemokamų atostogų suteikimo sąlygos, šių atostogų suteikimo tvarka. Nemokamo laisvo laiko suteikimo galimybės, įforminimo tvarka.
9. Darbo pareigų pažeidimo atvejai, pažeidimų įforminimo tvarka.
10. Darbo santykių pabaigos įforminimas, kai darbo sutartis nutraukiama šalių susitarimu, darbdavio iniciatyva, darbuotojo, darbdavio valia, nesant šalių valios ir kt.
11. Darbo sutarties pasibaigimo įforminimas.

Kalba

Lietuvių


Tikslinės grupės aprašymas

Nuotoliniai mokymai organizacijoms!
Jums tereikia turėti kompiuterį ar mobilųjį įrenginį – telefoną ar planšetę (su internetu). Artėjant mokymams el. paštu atsiųsime nuorodą prisijungimui.

Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. įsigalioja aktualūs Darbo kodekso pakeitimai. Jų žinojimas ir praktinis taikymas padės išspręsti ne vieną darbuotojo ir darbdavio ginčą, kylantį dėl skirtingo Darbo kodekso nuostatų interpretavimo.

Mokymai skirti: įmonių, įstaigų vadovams, jų pavaduotojams bei darbuotojams, atsakingiems už darbuotojų priėmimą į darbą, darbo sutarčių ir kitų darbo santykius reglamentuojančių dokumentų rengimą.

Mokymų sritysPersonalas, Įdarbinimas, Personalo valdymas
ProfesijosVadovams, Buhalteriams, Administracijos vadovams, Vadovų asistentams, Personalo vadovams, Vadovaujantiems, Administratorėms
Data2021-04-27
Trukmė6 ak. val.
Šalis, MiestasLietuva, Visoje Lietuvoje
AdresasDalyvio namuose arba darbo vietoje
Kontaktai8 603 16667
Kaina EUR (be PVM)65.00 EUR
Akcijos sąlygosDalyvaujant daugiau nei vienam atstovui iš tos pačios organizacijos, kiekvienam dalyviui taikoma papildoma 10 Eur nuolaida mokymų kainai!
Nuorodahttps://www.ziniucentras.lt/produktas/darbo-kodekso-pakeitimai-ir-praktinio-taikymo-aktualijos-nuo-2020-m-rugpjucio-1-d-2/
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams