Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseMuitinės formalumai: pagrindai verslui

Nuotolinis mokymas

Lektoriai:
Enrika-pdf-leidiniui3 Enrika Naujokė

Enrika yra muitinės paslaugų įmonės UAB "Muita" bendrasavininkė ir mėnesinio e-leidinio "Muitų teisė praktikams", leidžia... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

2021-10-19 Kaune ir online, lektorė Enrika Naujokė, muitinės paslaugų įmonės UAB „Muita“bendrasavininkė, ves mokymus tema "Muitinės formalumai: pagrindai verslui". Mokymai puikiai tinka, jeigu Jums tenka spręsti su muitine susijusius klausimus ir vis pagalvojate, kad trūksta žinių muitinės srityje, ar galbūt apskritai pirmą kartą susiduriate su muitinės formalumais dėl Brexit.

Programa
• Pagrindinės muitinės funkcijos ir ką apie jas būtina žinoti verslui: muitų ir mokesčių surinkimas, prekybos apribojimų ir draudimų kontrolė, teisės aktų pažeidimų prevencija ir atskleidimas, asmenų ūkinės komercinės veiklos tikrinimas. Pasaulinės tendencijos.
• Verslo rizika ir jos valdymas: rizika muitinės ir verslo požiūriu; prarastų galimybių vertė; mokestinė, nemokestinė rizika ir jos valdymas; ginčų su muitine sprendimas; rizikos pasiskirstymas tarp įmonės skyrių. Muitinės tarpininkų veikla ir atsakomybė.
• Muitinės deklaracijos pildymas, teikimas muitinei. Svarbiausi duomenys deklaracijoje: prekės kodas, kilmė, vertė (prekių klasifikavimo eiga, lengvatinės kilmės ir muitinės vertės nustatymas). Muitinės dokumentų saugojimas.
• Muitinės formalumai: samprata, planavimo etapai, planavimo finansinė nauda. Muitinės procedūros: išleidimas į laisvą apyvartą, specialiosios procedūros (laikinas įvežimas, perdirbimas, saugojimas, tranzitas), eksportas. Muitinės procedūrų supaprastinimai.

Mokymų metu atliekamos praktinės užduotys.

Laikas, vieta, kaina
2021.10.19 nuo 9 iki 17 val., Hotel "Kaunas", Laisves al.79, Kaunas
Mokymų kaina 229 Eur be PVM, pietūs įskaičiuoti. Registruojantis iki spalio 5 d. taikoma 10 % nuolaida.

Registracija, klausimai
Kviečiame registruotis pildant registracijos formą arba el. paštu mokymai@muita.lt, tel. 8 664 26393

Neturint galimybės atvykti į mokymą ar taupant laiką, siūlome dalyvauti transliacijoje internetu, kur taip pat galėsite užduoti klausimus ir dalyvauti diskusijose! Registracijos metu prašome nurodyti kokiu būdu pageidaujate dalyvauti mokyme.

Kiekvienam mokymų dalyviui bus įteikiamas kursų išklausymo sertifikatas!

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

UAB "Muita"

UAB "Muita"

Domina tik Jūsų įmonei skirti mokymai? Susisiekite - sužinoję Jums rūpimus muitinės formalumų klausimus, pateiks...


Tikslinės grupės aprašymas

Mokymai skirti visiems tarptautinės prekybos versle dirbantiems bei su muitinės formalumais, prekių importu, eksportu ir/ar tranzitu susiduriantiems asmenims (ypač muitinės deklarantams, tarpininkams bei jų atstovams, ekspeditoriams, vežėjams)

Mokymų sritysLogistika, Muitinės veikla, Nuotoliniai
ProfesijosEkonomistams, Brokeriams, Klientų aptarnavimo specialistams, Konsultantams, Tarpininkams, Transporto vadybininkams, Eksportuotojams, Eksporto įmonėms
Data2021-10-19
Trukmė8 val.
Šalis, MiestasLietuva, Kaunas
AdresasKaunas - bus patikslinta
Kontaktai8 664 26393
Kaina EUR (be PVM)229.00 EUR
Akcijos kaina206.00 EUR
Akcijos sąlygosMokymų kaina 229 Eur be PVM, pietūs įskaičiuoti. Registruojantis iki spalio 5 d. taikoma 10 % nuolaida.
Nuorodahttps://www.muita.lt/mokymai/praktiniai-mokymai-muitines-proceduros
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams