Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseMetaforinės-klausimų kortelės. Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?

Lektoriai:
Mini Nomeda Černevičiūtė Jerochova

Supervizorė, supervizorė, socialinė darbuotoja, turinti socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius bei 11 metų darbo patirtį, 11 metų moky... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

Akredituota programa "Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?", 10 ak. val., gruodžio 6-7 d.

Susipažinkite: naujausias mano kūrinys, Metaforinės-klausimų kortelės ir jų panaudojimo galimybės. Lietuviškos, unikalios, sukurtos pagal Motyvacinio interviu metodą, Sisteminę teoriją ir Supervizijos praktiką. Šis metodas padarė perversmą mano darbe, kai dar net nesupratau, kad tai yra metodas.

Nuotoliniai mokymai. Mokytis galima bet kuriuo metu.

Būna taip, kad sulaukę kliento atsakymo, manome, kad ne tokio tikėjomės arba jog jis niekur neveda ir nusprendžiame, kad klientas yra nemotyvuotas.

Pasaulyje nėra nei vieno gyvo nemotyvuoto žmogaus. Skamba netikėtai? Tai tikrai tiesa. Nėra nei vieno nemotyvuoto kliento ir nei vieno netinkamo atsakymo. Jeigu žmogus neturėtų jokio motyvacinio taško ar vidinio variklio, jis tiesiog jau būtų miręs. Net tada, kai atrodo, kad žmogus "nieko nedaro", jį kažkas motyvuoja nieko nedaryti. Reiškia, "nieko nedarymas" tuo metu tam tikra prasme yra jam naudingas.

Nei vienas atsakymas nėra netinkamas, nes už kiekvieno atsakymo slypi priežastis. Bijai pokyčių? Ką tai slepia? Baimę, nepasitikėjimą savimi, nusivylimą, ankstesnę patirtį? Esi gynybiškas? Tada papasakok, ką ar nuo ko saugai(si).

Pokyčiai nevyksta tol, kol nesuvokiama problemos esmė ir motyvacija su ja būti arba su ja atsisveikinti.

Metodas, galintis padėti pamatyti situacijas ir žmones platesniame kontekste bei išeiti iš išankstinių nuostatų apie klientus ir save bei pradėti dirbti su susidomėjimu.
Tiems, kurie nori padėti klientui atrasti motyvacinius taškus, geriau pažinti situaciją, kurioje esate bei save, pamatyti alternatyvas, kurių nepastebėjote, atrasti savo stiprybes ir iššūkius, mokytis juos abu panaudoti sau tinkama linkme, suplanuoti pirmuosius žingsnius kaip pajudėti iš taško ir t.t. Arba visa tai patirti su savimi ir savo situacijomis.

Mokymų lektorė:
Nomeda Černevičiūtė Jerochova - socialinė darbuotoja, turinti socialinio darbo bakalauro ir magistro laipsnius bei 11 metų darbo patirtį, 11 metų mokymo patirtį. Recenzuotos Metodinės-praktinės priemonės socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams "Streso valdymas" bendraautorė, akredituotų patyriminių mokymo programų (bendra)autorė, sertifikuota Veidotyros specialistė. Šiuo metu studijuojanti Profesionalios supervizijos studijose.

Registracija vyksta el. paštu patirtysiridejos@gmail.com
Gausite automatinį atsakymą su informacija.
Tel. klausimams 869355124 (Nomeda).
www.patirtysiridejos.lt

Kaina 65 eur. (mokymai + kortelės).
Kortelių kaina be mokymų 35 eur. Įsigiję korteles be mokymų, gausite trumpą aprašymą pdf formatu (pagrindines gaires).

Organizatorius

MB Patirtys ir idėjos

MB Patirtys ir idėjos

Mokymai socialiniams darbuotojams, Įžanginiai socialinio darbuotojo padėjėjų kursai, mokymai įvairių sričių spe...


Tikslinės grupės aprašymas

Mokymai socialiniams darbuotojams, konsultantams, koučeriams, supervizoriams, mediatoriams, asmeniniam naudojimui.

Mokymų sritysNuotoliniai mokymai
ProfesijosSocialinių paslaugų specialistams
Pradžia2022-12-06
Pabaiga2022-12-07
Šalis, Miestas,
Kaina EUR (be PVM)65.00 EUR
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams