Mokymai Auditorijos Kava, maistas Transliavimas Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseProfesinės sąjungos: statusas, funkcijos, kolektyvinių sutarčių sudarymo ir taikymo ypatumai

Seminaro metu sužinosite

Lektorė - doc. dr. Vida Petrylaitė, VU Teisės fakultetas, Privatinės teisės katedra.
Mokymų data: 2023 m. lapkričio 22 d.
Mokymų laikas: 13.00-16.15 val. (4 akad. val.)
Mokymai vyks nuotoliniu būdu.

Mokymai skirti tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus atstovams, susiduriantiems su darbuotojų atstovų - profesinių sąjungų veikla, taip pat norintiems susipažinti su pagrindiniais kolektyvinių derybų ir kolektyvinių sutarčių reguliavimo principais.

Mokymų metu bus aptariami aktualiausi profesinių sąjungų veiklos aspektai: profesinių sąjungų statuso ypatumai, įgaliojimai, santykiai su darbdaviu ir kitais darbuotojų atstovais (darbo taryba), teisės ir pareigos, informavimo ir konsultavimo procedūrų ypatumai. Antroje seminaro dalyje akcentuojama išskirtinė profesinių sąjungų kompetencija - kolektyvinių derybų vedimas, kolektyvinių sutarčių sudarymas, jų taikymo ypatumai. Mokymuose bus aptariamas aktualiausias teisinis reguliavimas, pristatoma aktuali teismų praktika, pateikiami praktiniai pavyzdžiai ir patarimai.

Temos:
1. Profesinės sąjungos: jų statusas, profesinių sąjungų padalinių statusas, pagrindinės profesinių sąjungų funkcijos
2. Profesinių sąjungų, darbo tarybų ir darbdavių santykiai: profesinių sąjungų ir darbo tarybų tarpusavio santykis (formavimas, funkcijų pasidalijimas); profesinių sąjungų vaidmuo vykdant informavimo ir konsultavimo procedūras
3. Kolektyvinės derybos ir kolektyvinės sutartis: derybų principai ir eiga; kolektyvinių sutarčių sudarymas, kolektyvinės sutarties taikymas ir turinys.

Dalyvio mokestis - 90 Eur. Į kainą įskaičiuota metodinės medžiagos komplektas (el. formatu), el. dalyvio pažymėjimas. Jei pageidaujate dalyvauti, prašytume užpildyti žemiau esančią registracijos anketą. Užsiregistruoti į seminarą galite ir tel. (8 5) 205 1492, 8 699 98531, 8 699 98350.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

UAB "Žinių era"

UAB "Žinių era"


Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Transliacija internetu | Klientams