Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseBuhalterinės apskaitos ir mokesčių pagrindų kursai + praktinė buhalterija (vakarinė grupė KAUNE)

Seminaro metu sužinosite

Siekiant mokymo vientisumo, teorinis mokymas siejamas su praktinių įgūdžių formavimu Remiantis realiais pirminiais dokumentais ir imituojant realią prekybinės (didmeninė ir mažmeninė prekyba) bei gamybinės įmonės veiklą, vedama įmonės buhalterinė apskaita. Praktinės dalies struktūra: 1) Pajamavimo/pirkimo dokumentai; 2) Pardavimo/nurašymo dokumentai; 3) Gamybos apskaita; 4) Piniginių lėšų ir atsiskaitymų apskaita; 5) Avanso apyskaitų pildymas; 6) Kuro apskaita (kelionės lapai); 7) Darbo užmokesčio ir su juo susijusių mokesčių apskaita;darbo sutartis bei darbuotojų priėmimo ir atleidimos iš darbo tvarka 8) Ilgalaikio turto apskaita; 9)Atsargų apskaita; 10) Kapitalo formavimas ir apskaita; 11)Balansas, finansinė atskaitomybė; 12) GPM deklaracija (mėnesinė ir metinė); 13) PVM deklaracija; 14) Aplinkos teršimo mokesčio deklaracija; 15) Pelno mokesčio deklaracija; 16) "Sodros" ataskaitos. Praktinėje dalyje 16 akademinių valandų dirbama su kompiuterine apskaitos programa "Rivilė". Papildomai DOVANA- paskaita "NAUJASIS DARBO KODEKSAS. Kas žinotina darbdaviams ir darbuotojams"

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Apskaita Jums, UAB

Apskaita Jums, UAB


Tikslinės grupės aprašymas

Kursai skirti pradedantiesiems ir dirbantiems buhalteriams atskiruose apskaitos baruose, siekiantiems pagilinti savo žinias ir norintiems įgyti buhalterinės apskaitos pagrindus.

Mokymų sritysFinansai, Apskaitos kursai
ProfesijosBuhalteriams
Pradžia2020-09-21
Pabaiga2020-11-26
Trukmė120 akademinių valandų
Šalis, MiestasLietuva, Kaunas
AdresasKęstučio g. 53, Kaunas
KontaktaiMob. 8-616-91109; apskaitajums@gmail.com; www.apskaitajums.lt
Kaina EUR (be PVM)580.00 EUR
Akcijos kaina520.00 EUR
Akcijos sąlygosUžsiregistravus ir apmokėjus už kursus iki 2020.09.17
Nuorodawww.apskaitajums.lt
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Bendradarbystės erdvės / Coworking spaces | Klientams