Mokymai Prezentacijos Auditorijos Video mokymai Registracija
 

Mokymai ir konferencijos

Mokymu sritys

Mokymai profesijoms

Vyksta miestuoseDalykinio bendravimo įgūdžių tobulinimas: 3 in 1

Lektoriai:
Gurmul Giedrė Urmulevičiūtė

Patirtinio mokymo trenerė ir praktikė, sertifikuota koučerė. Konferencijų „Login”, „Pardavimų formulė” pranešėja. Specializacija: efe... Daugiau »

Seminaro metu sužinosite

• Interaktyvių ir praktinių užsiėmimų metu atnaujinsite, papildysite ir, svarbiausia, įsisąmoninsite turimas dalykinio bendravimo žinias bei įgūdžius, kurie padės Jums kuo profesionaliau ir efektyviau bendrauti.
• Paskatinsite save efektyviau naudotis dalykinio bendravimo žiniomis bei įgūdžiais, siekiant sudaryti maksimaliai gerą įspūdį užmezgant profesionalius bei ilgalaikius santykius su vidiniais ir išoriniais klientais.
• Pasipraktikuosite, analizuosite aktualiausias situacijas, su kitais mokymų dalyviais pasidalinsite praktiniais patarimais, rekomendacijomis, kurios galėtų palengvinti darbą (bendravimą) ir padaryti jį efektyvesnį.

Mokymų metodika:
• Labai tamprus, interaktyvus darbas su dalyviais;
• Praktinės užduotys, situacijų analizė;
• Teorija ir refleksinė analizė po praktinių užduočių.

Mokymo programos vykdymo metu dėmesys skiriamas aktyviam dalyvių mokymuisi, taikant interaktyvias užduotis, praktinių atvejų analizes, organizuojant dalyvių darbą bendraujant ir bendradarbiaujant, diskutuojant mažose grupėse, skatinant dalyvių turimų žinių ir turimos praktikos refleksiją, skatinant dalyvių motyvaciją ir sąmoningumą.

Programos turinys ir įgyvendinimas:

• Nuostatos – _teorija versus praktika_ – t.y. kaip mūsų nuostatos įtakoja bendravimo kokybę? Dalykinis bendravimas – kaip palikti gerą įspūdį ir kurti patikimus, ilgalaikius santykius? Dažniausios klaidos ir jų prevencija. Profesionalios (tinkamos) kalbos iššūkiai ir galimybės – konkrečių atvejų analizės.
• Praktinės dirbtuvės: profesionalus bendravimas elektroniniu būdu (el. laiškais), telefonu ir gyvai (susitikimų metu). Esminės nuostatos ir jų pritaikymas praktikoje.
• Praktinės dirbtuvės – treniruotė: kaip efektyviai išnaudoti visus komunikacijos kanalus?
• 7 žingsnių asmeninė strategija, padėsianti efektyviau bendrauti su vidiniais ir išoriniais klientais, remiantis asmenine patirtimi, mokymų medžiaga, idėjomis ir įžvalgomis.

Kalba

Lietuvių

Organizatorius

Manager.LT akademija (UAB "Akrisida")

Manager.LT akademija (UAB "Akrisida")

Manager LT Akademijos profesionalūs žmogiškųjų išteklių, vadybos ir koučingo specialistai padeda parengti ir įg...


Tikslinės grupės aprašymas

Darbuotojams ir specialistams, kurie tiesiogiai bendrauja su klientais tiek gyvai, tiek telefonu ar el. laiškais, atsakingiems už profesionalaus bendravimo ir bendradarbiavimo su klientais palaikymą, reprezentuojantiems organizaciją ir jos produktus bei paslaugas.

Mokymų sritysAdministravimas, Biuro administravimas, Sekretoriavimas, Telepardavimai, Klientų aptarnavimas, Etiketas ir protokolas, Mokymai įmonėms, Pardavimų mokymai, Aktyvus pardavimas
ProfesijosSekretorėms / -iams, Pardavėjams, Advokatų padėjėjams, Prekybos agentams, Asistentams, Klientų aptarnavimo specialistams, Konsultantams, Notarų padėjėjams, Paskolų vadybininkams, Priimamojo sekretoriams, Produktų vadovams, Produktų vadybininkams, Vadovų asistentams, Vadybininkams, Transporto vadybininkams, Administratorėms, Pardavimo vadybininkams, Kultūros vadybininkams, Socialinių įmonių vadybininkams
Data2020-10-06
Trukmė8 akad. val.
Šalis, MiestasLietuva, Vilnius
AdresasUžsiregistravę dalyviai bus informuoti apie mokymų vietą.
Kontaktai+370 615 31080
Kaina EUR (be PVM)138.00 EUR
Akcijos kaina124.00 EUR
Akcijos sąlygosKai mokymuose dalyvauja 2 (du) ir daugiau dalyvių iš tos pačios organizacijos.
Nuorodahttp://akademija.manager.lt/akademija/dalykinio-bendravimo-igudziu-tobulinimas-3-in-1
Užsisakyti | Demo


Programavimo paslaugos
Apie Auditorija.lt | Paslaugos | Kontaktai | Konferencijų salių nuoma | Maistas renginiams / Catering | Klientams